Iekšlietu ministrs

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis Robežsargu dienā un Valsts robežsardzes 104. dibināšanas gadadienā pateicas ikvienam Latvijas robežsargam par nesavtīgo dienestu mūsu valsts un tautas labā un izsaka pateicību robežsargu ģimenēm par atbalstu, sapratni un ikdienas rūpēm.

Rihards Kozlovskis, iekšlietu ministrs: “Valsts robeža ir brīvas un neatkarīgas valsts suverenitātes simbols, drošu valsts robežu sargāšana ir svēts pienākums, un robežsardzes ieguldījums Latvijas drošības nodrošināšanā ir un būs neatsverams visos laikos. Latvijas Valsts robežsardze plecu pie pleca ar ārvalstu kolēģiem augstā profesionālā līmenī gādā ne tik vien par mūsu valsts, bet arī par Eiropas Savienības ārējās robežas drošību. Laikā, kad Ukrainā notiek karš un pret Latviju un Eiropu ir izvērsts hibrīdkarš, robežsargu darbu novērtējam īpaši.”

Iekšlietu ministrs Latvijas robežsargiem profesionālajos svētkos novēl vienmēr saglabāt ticību saviem spēkiem, gandarījumu par paveikto un spēju nepagurstoši aizstāvēt Latvijas valstiskumu.

Foto: Gatis Rozenfelds, Valsts kanceleja

Beate Barkāne-Iļjenkova

Ministra biroja vadītāja
beate.barkane-iljenkova [at] iem.gov.lv