Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2023. gada analītisko pārskatu. Pārskats satur informāciju par iekšlietu resora nodarbināto apbalvošanu, disciplinārpārkāpumu konstatēšanu, disciplinārlietu ierosināšanu un disciplinārsodu piemērošanu.

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2022. gada analītisko pārskatu. Pārskats satur informāciju par iekšlietu resora nodarbināto apbalvošanu, disciplinārpārkāpumu konstatēšanu, disciplinārlietu ierosināšanu un disciplinārsodu piemērošanu.

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2021. gada analītisko pārskatu. Pārskats satur informāciju par iekšlietu resora nodarbināto apbalvošanu, disciplinārpārkāpumu konstatēšanu, disciplinārlietu ierosināšanu un disciplinārsodu piemērošanu.

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2020.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu.

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2017.gada analītisko pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2017.gada gala pārskats

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2016.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu.

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2016.gada gala pārskats

 

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2015.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu.

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2015.gada gala pārskats

 

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2014.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu.

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2014.gada gala pārskats

 

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2013.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu. 

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2013.gada gala pārskats

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2012.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu.  

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2012.gada gala pārskats

 

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2011.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu, izdarītajiem disciplinārpārkāpumiem un disciplinārsodīšanu. 

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2011.gada gala pārskats

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2010.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu un disciplinārsodīšanu. 

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2010.gada gala pārskats

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2009.gada gala pārskatu. Pārskats satur informāciju par darbinieku apbalvošanu, disciplinārlietu ierosināšanu un disciplinārsodīšanu. 

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2009.gada gala pārskats

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu 2008.gada disciplinārās prakses pārskats.

Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu disciplinārās prakses 2008.gada gala pārskats