Kontakti medijiem

kn [at] iem.gov.lv
beate.barkane-iljenkova [at] iem.gov.lv
elina.bivina [at] iem.gov.lv

Iekšlietu ministrijas personas datu aizsardzības speciālists Kristaps Sproģis

kristaps.sprogis [at] iem.gov.lv

Valsts policija

pasts [at] vp.gov.lv

Valsts robežsardze

pasts [at] rs.gov.lv

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

pasts [at] pmlp.gov.lv

Par Izziņām par (ne)sodāmību

Latvijas Republikas Iekšlietu ministrija

Saņēmēja nosaukums:
Iekšlietu ministrija
Saņēmēja reģistrācijas numurs:
90000282046
Bankas konts:
LV91TREL2140087059000
Bankas nosaukums:
Valsts Kase
Bankas kods:
TRELLV22

Iekšlietu ministrija apmeklētājus pieņem:

Iekšlietu ministrija apmeklētājus klātienē nepieņem, aicinām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus, rakstot uz ministrijas e-pasta adresi pasts@iem.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67219261.

Sabiedriskais transports no centra: 9.autobuss (Augstrozes iela) ; 11.autobuss (2. Meža kapi)

  1. Pie Iekšlietu ministrijas ēkas (~ 40 metrus no ieejas) personām ar invaliditāti ir nodrošinātas divas autostāvvietas (sk. attēlu). Papildus autostāvvietas personām ar invaliditāti ir izvietotas klientu autostāvvietā pie Valsts policijas ēkas.
  2. Personas, kuras pārvietojas ratiņkrēslā, no minētajām autostāvvietām bez citu personu palīdzības var iekļūt Iekšlietu ministrijas ēkas pirmajā stāvā izvietotajā apmeklētāju pieņemšanas telpā (ieejas ārdurvju sliekšņa augstums ir ~ 2 cm).
  3. Ēkā ir izbūvēts pasažieru lifts, tomēr stāvu gaiteņu durvīm sliekšņa augstums ir ~ 4 cm, tāpēc, ja personai ar kustību ierobežojumiem ir nepieciešams piedalīties sanāksmē, kura tiek organizēta kādā citā ēkas telpā/stāvā, Iekšlietu ministrijas darbinieks, kurš organizē sanāksmi, pavada un sniedz atbalstu, ja tas nepieciešams.
Skatīt struktūrvienības

Darba laiks

  • Pirmdiena 08:00, 16:30
  • Otrdiena 08:00, 16:30
  • Trešdiena 08:00, 16:30
  • Ceturtdiena 08:00, 16:30
  • Piektdiena 08:00, 16:30
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts

Atbilstoši publiski pieejamai VAS “Latvijas gaisa satiksme” aeronavigācijas informācijai par gaisa telpas zonām un ierobežojumiem teritorijā virs Iekšlietu ministrijas ēku kompleksa Čiekurkalna 1.līnijā 1, Rīgā un tai pieguļošo teritoriju ir attiecināmi lidojumu ierobežojumi, un lidojumu veikšanai virs šīs teritorijas ir nepieciešams saņemt atļauju. Ja lidojumu paredzēts veikt lidojumu ierobežojumu zonā virs Iekšlietu ministrijas ēku kompleksa, pirms lidojuma veikšanas tas ir jāsaskaņo ar Iekšlietu ministriju.

Lai saskaņotu lidojumu, vismaz 7 kalendārās dienas iepriekš jāvēršas ar rakstveida iesniegumu Iekšlietu ministrijā, iesniegumā norādot paredzamo lidojuma laiku, mērķi, lietotāja kontaktinformāciju, maksimālo lidojuma augstumu un rādiusu. Ja paredzēts veikt paaugstināta riska lidojumu, iesniegumam jāpievieno paaugstināta riska bezpilota gaisa kuģa lidojuma atļauja vai ekspluatācijas atļauja. Informācija par konkrētā lidojuma prasībām pieejama VA "Civilās aviācijas aģentūra" tīmekļvietnē http://uas.caa.lv.

Iesniegumu par drona lidojuma saskaņošanu var iesniegt klātienē Čiekurkalna 1.līnijā 1 k-2, Rīgā vai nosūtīt to Iekšlietu ministrijai pa pastu. Dokumentus, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, var iesniegt nosūtot tos uz pasts@iem.gov.lv.

Nesaskaņota drona lidojuma gadījumā Iekšlietu ministrijas amatpersona vai viņa pilnvarota persona ir tiesīga pieņemt lēmumu par drona piespiedu nosēdināšanu vai iznīcināšanu.