Nozares jaunumi

Ceturtdien, 10.martā, plkst. 11.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Valsts vides dienestu (VVD) rīko preses konferenci Rīgā, Jaunpils ielā 13, kurā informēs par iedzīvotājiem aktuāliem jautājumiem saistībā ar civilo aizsardzību un rīcību ārkārtas gadījumos.

Preses konferences tiešraide Facebook: LTV Ziņu dienesta https://www.facebook.com/events/1325060031334791/?ref=newsfeed un VUGD lapā.

Preses konferencē VUGD priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis informēs par aktuāliem civilās aizsardzības jautājumiem, tai skaitā, par to, kā notiks iedzīvotāju brīdināšana par apdraudējumu, kā iedzīvotājiem sagatavoties un rīkoties ārkārtas gadījumos, un sadarboties ar pašvaldību un dienestiem.

Valsts vides dienestu preses konferencē pārstāvēs Radiācijas drošības centra direktore Dace Šatrovska, kura informēs, kā tiek nodrošināti radiācijas mērījumi Latvijā un visā Eiropā, par dienesta gatavību radiācijas avārijas situācijām, kā būtu jārīkojas iedzīvotājiem radiācijas avārijas gadījumos.  

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam iepriekš pieteikt dalību preses konferencē, rakstot uz e-pastu: agrita.vitola@vugd.gov.lv vai zvanot: 27899657.

Autors: VUGD