COVID-19 Nozares jaunumi
pierobeža

Valsts robežsardze atgādina, ka, lai samazinātu koronavīrusa «COVID-19» izplatību, uz laiku ir pārtraukta speciālo pierobežas joslas caurlaižu pieprasīšana un izsniegšana klātienē, taču aicinām to darīt attālināti - speciālās caurlaides pieprasīt un saņemt elektroniski, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv

Atgādinām, ka atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem gar ārējo Latvijas Republikas sauszemes robežu ir noteikta ne vairāk kā 2 kilometri plata pierobežas josla. Lai uzturētos pierobežas joslā gar Latvijas Republikas - Krievijas Federācijas valsts robežu un Latvijas Republikas - Baltkrievijas Federācijas valsts robežu, personām no 15 gadu vecuma ir nepieciešama Valsts robežsardzes izsniegta speciālā caurlaide.

Valsts robežsardze uz nenoteiktu laiku ir pārtraukusi klātienē pieņemt iesniegumus par speciālo caurlaižu pieprasīšanu, kā arī klātienē neizsniedz caurlaides.

Valsts robežsardze speciālās caurlaides aicina pieprasīt un saņemt elektroniski izmantojot e-pakalpojumu «Pierobežas joslas speciālo caurlaižu un reģistrācijas izziņu pieteikšana un saņemšana».

 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Pētersone
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore
tālrunis 67075739, mob. 28364592
e-pasts:kristine.petersone@rs.gov.lv