Nozares jaunumi
VPK komanda

22.septembrī Valsts policijas koledžas teritorijā notika Valsts policijas (VP) čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Sportisti cīnījās par medaļām individuālajā vērtējumā četrās kategorijās un par kausiem komandu vērtējumā.

Komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Valsts policijas koledžas (VP Koledža) komanda. Individuālajā vērtējumā trīs zelta medaļas izcīnīja VP Zemgales reģiona pārvalde (RP) – sievietēm-veterānēm (1 km), vīriešiem (3 km) un vīriešiem-veterāniem (1 km), ceturtajā kategorijā – sievietēm (distance 1 km) zeltu izcīnīja VP Koledža.

Sacensībās piedalījās 7 komandas, 57 dalībnieki, divi sportisti startēja vairākās kategorijās – Valsts policijas centrālais aparāts, VP Koledža, VP Zemgales RP, VP Kurzemes RP, VP Rīgas RP, VP Latgales RP, un VP Vidzemes RP.

Sacensības atklāja un noslēgumā uzvarētājus sveica Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktora vietnieks Edgars Severs un VP Koledžas Sporta katedras vadītājs Oskars Vaisjūns.