Informācija medijiem
Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

Trešdien, 10. jūlijā, un ceturtdien, 11.jūlijā,  iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis viesosies Rēzeknes valstspilsētā, kā arī Balvu un Ludzas novados. Apmeklējot Rēzekni, iekšlietu ministrs tiksies ar pašvaldības pagaidu administrāciju, lai pārrunātu aktuālāko jautājumos par civilo aizsardzību un pašvaldības policiju.  

Vizītes ietvaros 10. jūlijā R. Kozlovskis apmeklēs arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Balvu un Viļakas struktūrvienības. Tāpat tiks apmeklēts Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis Balvos un Valsts Robežsardzes Viļakas pārvalde.

Savukārt 11. jūlijā iekšlietu ministrs tiksies ar Rēzeknes pašvaldības pagaidu administrāciju, Latvijas Valsts ceļu Latgales pārvaldi un apmeklēs VP Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkni Ludzā, Valsts Robežsardzes Ludzas pārvaldi, kā arī Ludzas VUGD daļu. 

R. Kozlovskis kā svarīgākās prioritātes iekšlietu ministra amatā definējis iekšlietu dienestu kapacitātes stiprināšanu un personāla jautājumus, tai skaitā atalgojuma celšanu un materiāli tehnisko nodrošinājumu, kā arī mazināt atlīdzības atšķirību starp iekšlietu dienestos un NBS strādājošajiem. Kā viena no prioritātēm ir arī efektīvu katastrofu pārvaldības centu izveide, lai Latvijā esam gatavi operatīvi reaģēt un pieņemt lēmumus par rīcību krīzes situācijā.