#StandWithUkraine Informācija medijiem
Iekšlietu ministrijas ēka

24. novembrī Rīgā, Iekšlietu ministrijā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, notiks pieredzes apmaiņas pasākums par Ukrainas civiliedzīvotāju uzņemšanu Latvijā. Tikšanās laikā diskutēs par to, kādus risinājumus vēl vajadzētu pilnveidot vai ieviest, lai atvieglotu un uzlabotu Ukrainas bēgļu ikdienu Latvijā. Ar Ukrainas civiliedzīvotāju uzņemšanas pieredzi dalīsies pārstāvji no Igaunijas un Lietuvas. Pasākumu organizē biedrība "Gribu palīdzēt bēgļiem" ar Iekšlietu ministrijas atbalstu.

Pasākumā plānotas valsts pārvaldes iestāžu, pašvaldību, nevalstisko organizāciju un starptautisko organizāciju pārstāvju diskusijas un darba grupas par šādām tēmām: izmitināšana, izglītība, nodarbinātība un  integrācija.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā. Savu dalību lūdzam pieteikt līdz 23. novembra plkst. 15.00, sūtot uz e-pastu kn@iem.gov.lv, vienlaikus saņemot pasākuma programmu.

Pasākumu ar uzrunām atklās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības parlamentārā sekretāre Ilze Dambīte-Damberga, biedrības "Gribu palīdzēt bēgļiem" valdes locekle Linda Jākobsone-Gavala.

Pasākumā pieredzē dalīsies arī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Bekmanis, Lietuvas Izglītības, zinātnes un sporta ministrijas kanclers Juliuss Lukošiuss, Igaunijas Bēgļu padomes direktors Ēro Jansons, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS jaunākā pētniece migrācijas un integrācijas jautājumos Laima Bērziņa un Ķekavas Sociālā dienesta darbiniece Irina Bondarčuka.