Informācija medijiem COVID-19
preses konference Iekšlietu ministrijā

Sestdien, 8.maijā, plkst. 10.00 notiks attālinātā preses konference par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu 9.maijā  Rīgā un citviet Latvijā.

Preses konferencē piedalīsies iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola un Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass. 

Plašsaziņas līdzekļi aicināti pieteikt savu dalību preses konferencē līdz rītdienas, 8.maija, plkst. 8.00, uz e-pastu kn@iem.gov.lv, pretim saņemot saiti uz attālināto konferences telpu.

Jau ziņots, ka, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, šobrīd ir aizliegti jebkādi publiski pasākumi – tajā skaitā 9. maija pasākumi visā Latvijā, tostarp Rīgā. Lai šajā laikā tiktu ievērotas epidemioloģiskās prasības, kā arī sabiedriskā kārtība un drošība, Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju un citiem dienestiem pēc iepriekš izstrādāta plāna ir gatava veikt kontroli. Iekšlietu ministrija un Valsts policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktās drošības prasības un ierobežojumus.

 

Sagatavoja:

Komunikācijas nodaļa

kn@iem.gov.lv