Informācija medijiem Robežas drošība
Austrumu robeža

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis 22. septembrī dosies vizītē uz Latgali, lai klātienē iepazītos ar situāciju uz Latvijas austrumu robežas, novērtētu darbu progresu saistībā ar izbūvēto robežas nostiprinājumu un uzklausītu atbildīgo dienestu ziņojumu par darbu plānu tuvākajā termiņā.

Kopā ar ministru uz robežu dosies pārstāvji no Valsts robežsardzes, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" un Nodrošinājuma valsts aģentūras.

Mediju pārstāvjiem būs iespēja apskatīt izbūvēto žogu, pontonus, kā arī Valsts robežsardzes tehniskos līdzekļus un autotransportu.

Mediju ievērībai! Orientējošais laiks mediju klātbūtnes iespējai apskatīt darbu progresu Robežnieku robežapsardzības nodaļas atbildības teritorijā 22. septembra plkst. 11:30. Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas pievienoties robežas apskatei, lūgums sazināties ar Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas galveno inspektori majori Kristīni Pētersoni, tālrunis 67075739, e-pasts: kristine.petersone@rs.gov.lv.