Informācija medijiem Robežas drošība
tikšanās uz robežas

   

  Ministru prezidents Krišjānis Kariņš trešdien, 4. augustā, tiksies ar iekšlietu ministri Mariju Golubevu, finanšu ministru Jāni Reiru un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, lai pārrunātu aktuālos Austrumu robežas nostiprināšanas pasākumus un tam nepieciešamo finansējumu.

  Pēc Ministru prezidenta aicinājuma iekšlietu ministre ziņos par situāciju uz Latvijas - Baltkrievijas robežas un nepieciešamajiem soļiem, lai paātrinātu Austrumu robežas nostiprināšanas pasākumus.

  Ņemot vērā situāciju uz Lietuvas un Baltkrievijas robežas, Latvijas atbildīgie dienesti ir paaugstinātā gatavībā reaģēt un novērst līdzīgus mēģinājumus nelegāli šķērsot arī Latvijas valsts robežu – Valsts robežsardzei atbalstu sniedz Zemessardze un Eiropas Savienības robežu aģentūras “Frontex” speciālisti.

  Tikšanās notiks trešdien, 4. augustā, plkst. 14:00 Ministru kabinetā.

  Mediju iespējas: TV un foto iespēja pirms tikšanās Ministru prezidentu zālē, pēc tikšanās plānots mediju brīfings (pie Ministru prezidentu zāles).

  • Mediju iespējas klātienē Ministru kabinetā var apmeklēt, pie ieejas uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu par veiktu vakcināciju vai izslimošanas faktu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).
  • Ierašanās jāpiesaka līdz 4. augusta plkst. 10.00, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto mediju, sūtot e-pastu Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultantei Santai Jirgensonei uz pastu santa.jirgensone@mk.gov.lv   
  • Ierodoties Ministru kabineta ēkā, pie ieejas jādezinficē rokas un jāmēra temperatūra. Uzturoties Ministru kabineta ēkā, koplietošanas telpās pareizi jālieto sejas maska, jāievēro distance no apkārtējiem.

  Sagatavoja

  Sandris Sabajevs

  Ministru prezidenta preses sekretārs

  +371 67082865

  sandris.sabajevs@mk.gov.lv