Informācija medijiem

Piektdien, 12. aprīlī Iekšlietu ministrijā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, k-2 , plkst. 11.30 notiks preses konference par aktuālo problemātiku narkotiku lietošanas un izplatības jomā Latvijā un Eiropā, kā arī īstenotajām narkotiku ierobežošanas politikām ES dalībvalstīs.

Preses konference notiek saistībā ar Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra direktora Alekša Gūsdela (Alexis Goosdeel) vizīti Latvijā. Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centrs ir vadošā institūcija Eiropā, kas monitorē situāciju par narkotiku problemātiku ES dalībvalstīs un nodrošina kvalitatīvu un ticamu datu iegūšanu.

Preses konferences dalībnieki:

Aleksis Gūsdels – Eiropas narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra direktors;

Jānis Bekmanis – Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks;

Dzintars Mozgis – Slimību profilakses un kontroles centra direktores vietnieks sabiedrības veselības profilakses jautājumos.

A.Gūsdels tikšanās laikā ar Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem piektdien plāno pārrunāt aktualitātes un narkotiku ierobežošanas politiku Latvijā Eiropas kontekstā, kā arī turpmāko politikas attīstību. Tikšanās ar Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem ir daļa no plašākas vizītes Latvijā, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Veselības ministrijas un Latvijas Ārstu biedrības pārstāvjiem un viesošanās IeVP Olaines cietuma (Latvijas Cietumu slimnīca) Atkarīgo centrā.

Masu mediju pārstāvjus, kuri vēlas apmeklēt preses konferenci, lūdzam pieteikt savu dalību līdz 11.aprīļa plkst. 16.00, rakstot uz e-pastu: gunta.skrebele@iem.gov.lv.

Sagatavoja:

Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob.: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv