Informācija medijiem
Iekšlietu ministrijas preses konference

Šodien, plkst.10.00, notiks attālinātā prese konference par ugunsgrēku Merķeļa ielā Rīgā, kur gājuši bojā astoņi cilvēki, kā arī vairāki cilvēki cietuši un tikuši evakuēti.

Informāciju par notikumu sniegs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes priekšnieks Jānis Grīnbergs, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta priekšniece Liene Cipule, Valsts policijas priekšnieka vietnieks Andrejs Grišins, Rīgas mērs Mārtiņš Staķis un Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass.

Prese konferencē piedalīsies arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Zemāk saite uz virtuālo preses konferences telpu, kurai varat pievienoties no plkst. 09:45. Ja kādam no žurnālistiem Zoom profila vārds ir nepilnīgs, tas ir obligāti jāmaina uz precīzu – vārds uzvārds/medija nosaukums, kā arī tehnisku iemeslu dēļ vēlams bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm (piemēram, Janis Berzins/LETA). To iespējams paveikt, uz sava attēla labajā augšējā stūrī nospiežot uz trīs punktiņiem un iznirstošajā izvēlnē izvēloties “Rename”.

Virtuālā preses konferences telpa:

https://us02web.zoom.us/j/89353755171?pwd=UUh0akFxT3ZZblV3dVNsNG5reW9uQT09

 

Sagatavoja:
Māris Zariņš
Iekšlietu ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67219213
E-pasts: maris.zarins@iem.gov.lv, kn@iem.gov.lv