Datums 3.–20. oktobris
LaiksVisu dienu
Vieta Daugavpils
Robežsardzes tēla atpazīstamības veicināšanas un popularizēšanas pasākumi Daugavpilī

3. oktobrī no plkst.14.00-16.00 Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes amatpersonas piedalīsies pasākumā “Apkūlības 2020”, kas norisināsies Krāslavas novada Skaistas pagasta. Kinologi ar dienesta suņiem sniegs paraugdemonstrējumus, kā arī pasākuma dalībniekiem būs iespēja apskatīt robežuzraudzībā izmantojamos dienesta transportlīdzekļus.

5.oktobrī  no plkst.10.30-12.00 Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes (VRS DAP) Silenes robežapsardzības nodaļu un VRS DAP Silenes I kategorijas robežkontroles punktu apmeklēs Daugavpils 9. vidusskolas skolnieki, kuriem būs iespēja iepazīties ar robežsargu ikdienu, dienesta pienākumiem veicot robežuzraudzību un robežpārbaudi. Ekskursijas laikā varēs apskatīt izmantojamos tehniskos līdzekļus, speciālos līdzekļus, aprīkojumu un dienesta tehniku. Kinologi ar dienesta suņiem sniegs paraugdemonstrējumus un iepazīstinās ar kinologa darba ikdienu.

20. oktobrī  no plkst.10.00-10.20 Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes kinologi apmeklēs  Daugavpils pilsētas 7. pirmsskolas iestādi, kur iepazīstinās jaunākos pilsētas iedzīvotājus ar dienesta suņiem un viņu darbu uz valsts robežas un robežkontroles punktos.

Datums 3.–20. oktobris
LaiksVisu dienu
Vieta Daugavpils