Datums 16.–22. septembris
LaiksVisu dienu
Vieta Rīga

Jau nākamnedēļ no 16. līdz 22. septembrim Eiropas Savienības dalībvalstīs norisināsies akcija “ROADPOL Drošības dienas”. Iepriekšējos gados šī akcija bija zināma kā Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem jeb EDWARD diena.

Arī šogad šīs akcijas mērķis ir kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.

Šīs nedēļas laikā Valsts policija Latvijas teritorijā pastiprināti rūpēsies par satiksmes drošību un uzraudzīs satiksmes dalībniekus. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku (gājēju, velosipēdu un mopēdu vadītāju) dalībai ceļu satiksmē, drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanas nosacījumu ievērošana, veikta atļautā braukšanās ātruma kontrole, kā arī tiks kontrolēta telefonu lietošana braukšanas laikā.

Aicinām mediju pārstāvjus līdz 15. septembrim pieteikties dažādām aktivitātēm, piemēram, pievienoties izbraukumā kādai ekipāžai vai sarunāt klātienes vai telefoninterviju.

! Lūgums līdz 15. septembrim (ieskaitot) sazināties ar mani – Līnu Kaļķi, norādot vēlamo aktivitāti. 

Ņemot vērā, ka joprojām ir jāievēro epidemioloģiskās drošības nosacījumi, ja vēlēsieties pievienoties izbraukumā līdzi kādai VP ekipāžai, sākotnēji izvērtējiet savu veselības stāvokli, izbraukumā jāvelk sejas maska un  pirms kāpšanas policijas transportlīdzeklī ir jādezinficē rokas!

 

Līna Kaļķe
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075394
Mob.tālr. 29904081
lina.kalke@vp.gov.lv

Datums 16.–22. septembris
LaiksVisu dienu
Vieta Rīga