gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

28.05.2013

Ar 2013.g. 23. aprīli IeM Finansējumu piesaistes NVO darbības veicināšanai drošības jomā darba grupa Development Education Partnership programmā uzsākusi plānot projektu „SIMPATIA – Social Inclusion of Migrants: Partnership to Teach Inclusion and Acceptance”, kuru līdzfinansēs Eiropas Komisija.


Projekta tapšanā iesaistījušās organizācijas no Latvijas, Dānijas, Rumānijas, Slovēnijas, Čehijas un Itālijas, vadošais koordinators - Ungārija. Saskaņā ar TRIALOG Vīnes konferencē š.g. martā sniegto EK informāciju, projektu konkurss tiks atklāts 2013. gada septembrī.

Latvijas NVO darba grupas pirmajā sēdē piedalījās Ginta Prūse no Iekšlietu ministrijas, Laila Balga no Sabiedrības drošības organizāciju asociācijas, Sandra Zalcmane no Patvēruma „Drošā māja”, Māris Luste no Prison Fellowship Latvia, Sergejs Čerņenoks no Kriminālmeklēšanas Profesionāļu Kluba, Guntis Zēvalds no Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības un Zintis Gailis no Policistu velobiedrības.

Darba grupa tika saņēmusi atbalstu un profesionālus ieteikumus no IeM Pilsonības un migrācijas departamenta speciālistēm Madaras Miezītes – Bagātās un Ilzes Briedes, kuras bija ieradušās uz 23. aprīļa sēdi.

Darba grupas nākošā sēde notiks 15. maijā, uz kuru aicinātas visas ieinteresētās drošības jomas NVO.


Atpakaļ