Drošības jomas speciālisti piedalās projektu sagatavošanā ārvalstīs

24.12.2012

Laikā no š.g. 17. līdz 22. decembrim Finansējuma piesaistes NVO darbības veicināšanai drošības jomā darba grupas vadītāja juriste Laila Balga un Latvijas Juristu apvienības jurists Kaspars Kidals piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras līdzfinansētā ES Leonardo da Vinci programmas projekta sagatavošanas vizītē Stambulā, Turcijā (līgums ar Sieviešu mikrouzņēmumu asociāciju). Abi speciālisti tikās ar Stambulas Izglītības ministrijas, SEMA – Skolotāju asociācijas un Stambulas Juristu asociācijas vadītājiem, kā arī iepazinās ar Stambulas Universitātes bibliotēkas moderno tehnoloģiju centru, kas sava projekta ietvaros nodrošina palīdzību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Vizītes rezultātā Sabiedrības drošības organizāciju asociācija un Latvijas Juristu apvienība neatkarīgi viena no otras paredz turpināt sadarbību projektos ar SEMA un Stambulas Juristu asociāciju, kuros ir iespēja iesaistīties arī citām drošības jomas organizācijām, pašvaldībām un valsts institūcijām.


Š.g. 11. decembrī VIAA parakstīja līgumu ar Sabiedrības drošības organizāciju asociāciju par līdzfinansējuma piešķiršanu ES Leonardo da Vinci projekta sagatavošanas vizītei Lietuvā. Sagatavošanas vizītē Viļņā 2013. gada 7.-9. janvārī piedalīsies SDOA dalīborganizācijas Latvijas Robežsargu asociācijas projektu vadītāja Dace Ūdre.

Laikā no 2013. gada 21. līdz 25. janvārim Finansējuma piesaistes NVO darbības veicināšanai drošības jomā darba grupas vadītāja Laila Balga dosies Valsts izglītības attīstības aģentūras līdzfinansētā ES Leonardo da Vinci programmas projekta sagatavošanas vizītē uz Ortelles pašvaldību Apūlijā, Itālijā (līgums ar Sieviešu tiesību institūtu). Līdz ar to arī Sabiedrības drošības organizāciju asociācijas interesēs tiks piesaistītas drošības jomā strādājošas organizācijas un pašvaldības kopprojektu izstrādei nākotnē.


Atpakaļ