Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sadarbosies ar labdarības organizācijām, lai palīdzētu patvēruma meklētājiem

14.09.2015

Piektdien, 2015. gada 11. septembrī Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde vienojās par sadarbību ar labdarības organizācijām “Ziedot.lv”, “Caritas Latvija” un “Svētā Jāņa Palīdzība”. Tikšanās laikā tika rasti risinājumi, kā sniegt materiālu atbalstu patvēruma meklētājiem, kas uzturas Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā “Mucenieki”.


Ņemot vērā lielo sabiedrības interesi un atsaucību palīdzības sniegšanai patvēruma meklētājiem, Latvijas sabiedrība varēs organizēti sniegt materiālu atbalstu PMIC “Mucenieki” iemītniekiem. Nogādāt finašu līdzekļus, pārtikas preces ar ilgu glabāšanas termiņu, mājlietas, higiēnas vai sadzīves preces, rotaļlietas, velosipēdus u.c. lietas var “Ziedot.lv” Labdarības mājā, Kr. Barona ielā 59/61, Rīgā. “Ziedot.lv” saņemtos ziedojumus nodos “Caritas Latvija” labdarības organizācijai, kas uzņēmusies nodrošināt ziedojumu izdali patvēruma meklētājiem.

Savukārt apģērbu un apavus, ziedotājiem būs iespējams nodot biedrībai “Svētā Jāņa Palīdzība”, Laktas ielā 8, k-1, Rīgā. Lūgums ziedošanai paredzētos apģērbus un apavus biedrībā nogādāt tīrus, bez defektiem un tādā stāvoklī, lai tos uzreiz varētu lietot. Atgādinām, ka veicot ziedojumu, lūdzu, norādiet konkrētu labdarības projektu, kuru vēlaties atbalstīt!

Par iespējām palīdzēt ar nemateriālām vērtībām, kā ekskursijas, medicīniskā palīdzība vai apmācības, aicinām ziedotājus pieteikties, rakstot e-pastu prese@pmlp.gov.lv.

Informāciju sagatavoja:
Santa Jonāte
PMLP Sabiedrisko attiecību vadītāja
e-pasts: prese@pmlp.gov.lv
Tel. 67219185
 


Atpakaļ