Iekšlietu ministrijas akcijas "Apskauj Latviju" norises vietas un laiki

Latvijas valsts simtgades atklāšanas akcija „Apskauj Latviju” Kad: 2017.gada 4.maijā Kur: 45 Latvijas pierobežas pašvaldībās

Rīkotājs: Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju sadarbībā ar Latvijas mazpulkiem, Jaunsargiem, Skautiem un gaidām, Latvijas pašvaldībām

Akcijā satiksies cilvēku rokas un gara spēks, stādot simtgades ozolus, svinot mūsu brīvību un atklājot Latvijas valsts simtgadi. Lasīt vairāk

Pierobežas pašvaldības posmā Vecumnieki – Demene gatavojas Latvijas valsts simtgades atklāšanas akcijai “Apskauj Latviju”

SAODN / 27.02.2017

Otrdien, 28. februārī, Iekšlietu ministrijas un Latvijas valsts simtgades biroja pārstāvji tiksies ar pašvaldībām posmā Vecumnieki – Demene, gatavojoties 4. maijā plānotajai akcijai “Apskauj Latviju”, kuras laikā gar Latvijas robežu tiks stādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli – Latvijas spēka un garīgā sardze. Tiks apmeklētas Vecumnieku, Neretas, Viesītes, Aknīstes, Ilūkstes un Demenes pašvaldības.
Lasīt vairāk

Gatavojoties Latvijas valsts simtgades atklāšanas akcijai “Apskauj Latviju”, apmeklēs Kurzemes pašvaldības

SAODN / 22.02.2017

Piektdien, 24. februārī, Latvijas valsts simtgades biroja un Iekšlietu ministrijas pārstāvji tiksies ar pašvaldībām posmā Ventspils – Rucava, gatavojoties 4.maijā plānotajai akcijai “Apskauj Latviju”, kuras laikā gar Latvijas robežu tiks stādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli – Latvijas spēka un garīgā sardze. Tiks apmeklētas Ventspils pilsētas un novada, Pāvilostas, Liepājas, Nīcas un Rucavas pašvaldības.
Lasīt vairāk

Iekšlietu ministrijas pasākumi Latvijas valsts simtgadē

SAODN / 10.02.2017

1. Latvijas valsts simtgades svinību atklāšana "Apskauj Latviju" - atklājot Latvijas valsts simtgades svinības, ikviens tiek aicināts pievienoties īpašā tautas akcijā, kuras centrā ir aicinājums ap Latvijas robežu iestādīt 100 "Latvijas simtgades" ozolus - Latvijas enerģētiskos sargus. Sadarbībā ar Latvijas pierobežu pašvaldībām un AS "Latvijas Valsts meži".

2. Dokumentālās filmas par Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu no vēstures līdz mūsdienām, veidojot Latvijas valsts simtgadei veltītu stāstu par valsts sargu tēmu.

3. Ugunsdrošība, glābšana un civilā aizsardzība - Latvijas simtgadei veltītais Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā. 2018. gadā tiks organizēts Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā, lai sabiedrībai parādītu ugunsdzēsēju glābēju profesijas daudzpusību, piederības sajūtu savai valstij un atbildību par iedzīvotājiem, kā arī, lai stiprinātu sadarbību starp Baltijas valstu ugunsdzēsības dienestiem.
Lasīt vairāk

Pašvaldības aktīvi iesaistās Latvijas valsts simtgades akcijas „Apskauj Latviju” plānošanā

SAODN / 08.02.2017

Otrdien, 7.februārī Latvijas valsts simtgades biroja un Iekšlietu ministrijas pārstāvji tikās ar pašvaldībām posmā Jūrmala – Dundaga, gatavojoties 4. maijā plānotajai akcija “Apskauj Latviju”, kuras laikā gar Latvijas robežu tiks stādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli – Latvijas spēka un garīgā sardze. Tika apmeklētas Jūrmalas un Engures, Mērsraga, Rojas un Dundagas novadu pašvaldības.
Lasīt vairāk

Akcija “Apskauj Latviju”

SAODN / 08.02.2017

Latvijas valsts simtgades svinības 2017. gada 4. maijā aizsāksies ar Iekšlietu ministrijas iniciatīvu - akciju „Apskauj Latviju”, kas vērsta uz Latvijas tautas vienotības un piederības sajūtas spēcināšanu. Akcija tiek īstenota sadarbībā ar Latvijas simtgades biroju, Latvijas pašvaldībām un VAS Latvijas valsts meži.
Lasīt vairāk

Latvijas valsts simtgades programma

Mērķis: stiprināt Latvijas sabiedrības valstsgribu, piederības sajūtu savai valstij un mīlestību pret savu zemi, rosinot pašorganizējošus procesus un sadarbību. … Lasīt vairāk

Reģionos norisinās semināri par Latvijas valsts simtgades svinību sagatavošanu

Šonedēļ Latvijas reģionos turpinās Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja organizēti semināri par pašvaldību, nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju iesaisti Latvijas valsts simtgades svinību sagatavošanā. Jau aizvadīti radoši un idejām bagāti semināri Ādažos, Bauskā un Viesītē. Otrdien, 6.decembrī, seminārs norisinās Alūksnē, 7.decembrī – Tukumā, 13.decembrī – Alsungā un 14.decembrī – Līvānos. … Lasīt vairāk