Par neatļautām darbībām interneta vidē aizturēts vīrietis

Komentāri par: Par neatļautām darbībām interneta vidē aizturēts vīrietis

Vārds Uzvārds 24.10.2010 20:08
Ziniet, MacBetons jeb Andris L. ir un praktiski vienmēr ir bijis nereāls rupeklis! Uzvesties neprot un arī praktiskās viņa darbības liecina par pieklājības trūkumu (kā minimums)! Viņš visiem brauc virsū, tie, kas viņu necieš ir daudz un kļūst aizvien vairāk... Es domāju, ka cietumā gluži šo nevajag likt, bet kādus 3 mēnešus no vietas pielikt pastrādāt pie grāvju rakšanas vai kūts mēšanas gan viņu vajadzētu pavisam noteikti! Pie tāda fiziski smaga, netīra, bet derīga darba pielikt un lai tēlo varoni tur!

Mazs Ciniķis, gāž lielu Betonu 07.10.2010 09:27
Vispār policija \"Betonu\" neaizturēja. Policija izmantoja \"Betona\" statusa \"ievainojamību\", kuru nebija pamanījis un likvidējis pats \"Betons\" :)

Delfi > Forums > Tehnika > IT 02.10.2010 18:20
ja reiz cilvēks (AndronMC) ar tik pat \"gudru\" foruma lietotāju TM, pareizas atbildes vietā iesaka citiem uzinstalēt datorā programmu ar vīrusiem kura sagrauj sistēmu un abi AndronMC un TM par to priecājas, viņi nav nemaz jāpārbauda psihiatriskajā ekspertīzē, abi bļam-bļam

code0x80 02.10.2010 14:38
renaur
Vispār Betons paņirgājās par sievieti, kurai tika nodots ekspluatācijā tāda mājas lapa, kādu viņa var atļauties (tas tev nav kaut kāds krutais busines, naudas pelnīšanai) un šinī gadījumā ņirgāties par cilvēku, kurš neko nesaprot no IT lietām, jo tā nav viņas specialitāte, ir vienkārši truli.
Es, varbūt, arī varētu uzlaust tava dzīvokļa durvis, kaut ko pavandītu, uzrakstītu rupju vārdu uz sienas, noliktu kluci uz paklāja un pēc tam brīnītos, ka tu man par to nepateici paldies, jo tev taču, kā ikvienam, jābūt perfektai izpratnei par jebkuras slēdzenes vājajām pusēm!

SweeC 02.10.2010 09:36
Nju man ar tas gods Betonu paziit personiigi! Normals kakls.
Nee nju bet muusu policijai jau rokas pa iistu lai tvarstiitu valsts izzadzeejus tagad njemas ar nenoziigaam lietam un apcietinan cilveks kas palidz latvijas I-vidi padarit droshaku.
Kauns VP.

Māris T 01.10.2010 20:05
McB ir normals puisis. Tā Mežvairogu beibe būtu paldies pateikusi, nevis ņēmusies ar un ap saviem suņiem. Bet neko. Cālene klasiskā. No tādas nekas cits nebija sagaidāms.

renuar 01.10.2010 18:45
Derglim: man arī ir apnikuši portāli kuros viegli tiek \"vīrusi\" un bojā citus datorus, un ja tavs portāls pabojāts, tad tikai tāpēc lai tu viņu savestu kārtībā. Tas ir attaisnojams, jo viņš bija tev \"bezmaksas ceļu policists\" - ja brauksi dzērumā - arestē.

Derglis 01.10.2010 18:33
Nu beidzot Betons dabūjis pa asti. Pēc nopelniem. Rupekļošanās portālos ir paciešams un varbūt pat uzjautrinošs sīkums, bet mājaslapu bojāšana, turklāt vēl tik ciniskā stilā, nav attaisnojama nekādā veidā. Par likumu nemaz nerunājot.

renuar 01.10.2010 18:18
Pazīstu šo personu jau no 12 gadus. Viņš ir vesels un saprātīgs cilvēks, un tā kā arī es neciešu kad citus cilvēkus aplej uz \\\"žulti\\\", MB ir tāds pats, bet nelaimīgā kārtā viņš nav diplomēts pedagogs kam būtu jāmāca un psiholoģiski netraumējoši veidā jānorāda uz cita kļūdām. Daži MB kritiku uztver pārāk sāpīgi un bieži aizmirst pateikt \\\"Paldies\\\" - par sapurināšanu. IT jomā (ap 16gadus) viņš ir ļoti labs tīklu analizators. Man viņš ir daudz palīdzējis un nekad neaizmirstu pateikt \\\"Paldies\\\", bet tādi kas nemāk ir daudzi.

tapat vien 01.10.2010 16:59
beidzot pašam betonam psihiatri uzstādīs kādu no diagnozēm

Kāds interneta lietotājs 01.10.2010 16:01
Arī interneta vidē šī persona regulāri izcēlās dažādos portālos un forumos ar izteiktu rupjību un nievājošu attieksmi pret cilvēkiem, itsevišķi IT jomā - tur viņš sevi iztēloja kā gudrāko IT speciālistu Latvijā un visiem pārējiem, gan palīdzības meklētājiem IT jautājumos, gan arī tiem, kas palīdzēja pirmajiem, uzstādīja dažādas medicīniskas diagnozes.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ