Norisinās Gruzijas delegācijas vizīte Valsts robežsardzē

22.05.2017

No 22.-24.maijam Valsts robežsardzē (VRS) norisinās Gruzijas delegācijas vizīte.
Trīs dienu vizīte, kuras mērķis ir pieredzes apmaiņa imigrācijas jomā, organizēta pamatojoties uz 2009.gada 8.decembra Vienošanos starp Latvijas Republikas Iekšlietu ministriju un Gruzijas Iekšlietu ministriju par robežu sadarbību.


Vizītes laikā Gruzijas delegācijas pārstāvji apmeklēs VRS  Galveno pārvaldi, kur iepazīsies ar tās struktūru, funkcijām, dienesta organizāciju un kompetenci imigrācijas kontroles jomā, kā arī VRS Rīgas pārvaldi, kur iepazīsies ar tās struktūru, funkcijām, darbības rezultātiem 2015.-2016.gados, imigrācijas kontroles organizāciju teritoriālajā pārvaldē.

Vizītes ietvaros apmeklēs VRS Rīgas pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centru "Mucenieki", kā arī sadarbībā ar PMLP patvēruma meklētāju centru “Mucenieki”.
Iepazīstinot ar savu pieredzi, Gruzijas kolēģi prezentēs Migrācijas departamentu - iestādes vietu valsts pārvaldē, struktūru, galvenos uzdevumus un kompetences.

 

Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv


Atpakaļ