Valsts policijas vadība tiekas ar arodbiedrību līderiem

09.12.2010

Šodien Valsts policijā notika Valsts policijas vadības un arodbiedrību pārstāvju tikšanās. Uz sarunu Valsts policijas priekšnieks ģenerālis Valdis Voins bija aicinājis visas tās arodbiedrības, kuras apvieno policijas un iekšlietu sistēmas esošos un bijušos darbiniekus. Šodien uz sarunu bija ieradušies Latvijas apvienotās policistu arodbiedrības, Neatkarīgās policistu arodbiedrības un Latvijas iekšlietu darbinieku arodbiedrības pārstāvji, kā arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.


Galvenais pārrunu temats bija iespējamā koplīguma izstrādāšana. Valsts policijas vadība vienmēr ir bijusi atvērta gan sarunām ar arodbiedrībām, gan arī konstruktīva un kopīgas sadarbību veicinoša līguma izveidošanai.

Jau šobrīd ir skaidrs, ka pirms vairākiem gadiem parakstītais koplīgums ar vienu no arodbiedrībām ir morāli novecojis un notikumi valstī, kā arī policijas struktūrās diktē jaunus noteikumus. Tādēļ šodien galvenais aicinājums arodbiedrībām no Valsts policijas puses bija konsolidēties un vienoties kopīgās nostādnēs, lai jau tuvākajā laikā varētu tikt izstrādāts koplīgums, kuru no vienas puses parakstīs Valsts policijas priekšnieks, bet no otras – visas ieinteresētās policistu un iekšlietu sistēmas darbinieku arodbiedrības 

Tikšanās laikā tika apspriesti arī  šībrīža aktuālie jautājumi Valsts policijā. 


Informāciju sagatavoja:
Ieva Rekšņaa
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
priekšniece
Tālr.67075088
Mob.tālr.29130397
E-pasts: ieva.reksna@vp.gov.lv


Atpakaļ