Preses konference par policijas un apdrošinātāju uzsākto cīņu pret automašīnu detaļu zagļiem!

27.10.2010

Rīt, 28. oktobrī, pulksten 13.00 VP Rīgas reģiona policijas pārvaldē, Gaujas ielā 15, Rīgā, notiks preses konference, kurā Rīgas policija kopā ar sadarbības partneriem: Latvijas apdrošināšanas asociāciju, auto nozares žurnālistiem un uzņēmumu „Autonams”, iepazīstinās žurnālistus ar izstrādāto rīcības plānu, lai mazinātu automašīnas detaļu, jo īpaši – atpakaļskata spogulīšu, zādzības.


Preses konferencē piedalīsies VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Ints Ķuzis, Latvijas apdrošināšanas asociācijas prezidents Juris Dumpis, „Auto Info” galvenais redaktors Kaspars Bergmanis un „Autonams” pārdošanas un attīstības direktors Edvīns Panders.    

Preses konferencē plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiks iepazīstināti ar situāciju kāda ir šajā nozieguma segmentā - automašīnu detaļu zādzības, kādi ir nozieguma izplatības apjomi un nodarītie zaudējumi.

Atpakaļskata spogulīšu un citu automašīnas detaļu zādzību novēršana nav panākama tikai policejiskām metodēm, tādēļ jau kopš vasaras Rīgas policija strādā kopā ar uzaicinātajiem sadarbības partneriem. Preses konferencē žurnālistiem būs iespēja uzzināt kopīgi jau padarītos darbus, kā arī iepazīties ar nākotnē plānotajiem. Tiks piedāvāti un demonstrēti risinājumi, kā mazināt šī nozieguma veida būtiskāko veicinātāju – neidentificējamu spogulīšu vai citu detaļu, otrreizēju nonākšanu tirgū.

Būs arī pārsteigumi un kāda tiešām interesanta konkursa izsludināšana!   
     
Sagatavoja:
Sigita Pildava
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
vadītāja
mob. +371 27891986
e-pasts: Sigita.pildava@rgpp.gov.lv


Atpakaļ