Robežsardzes priekšnieks darba vizītē apmeklē Gruziju

25.10.2010

Š.g. 25.-28.oktobrī Latvijas Republikas Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars ar delegāciju atrodas darba vizītē Gruzijā, kur tiekas ar Gruzijas Iekšlietu ministra vietnieku Gruzijas Robežpolicijas vadītāju ģenerālmajoru Zaza Gogava.


Darba vizītes laikā plānots apspriest galvenos abu valstu robežapsardzības iestāžu sadarbības aspektus un noteikt prioritātes turpmākai sadarbībai. Latvijas robežsardzes delegācijai tiks sniegta aktuālā informācija par Gruzijas Iekšlietu ministrijas Robežpolicijas un Patruļpolicijas struktūru un reformu rezultātiem.  Vizītes laikā ir paredzēta  tikšanās ar Gruzijas Iekšlietu ministru, Iekšlietu ministrijas Pretterorisma centra vadītāju, kā arī plānots apmeklēt vienu no Gruzijas IeM Robežpolicijas reģionālajām pārvaldēm. Noslēgumā Latvijas un Gruzijas robežapsardzības iestāžu vadītāji parakstīs tikšanās Protokolu.

Šī ir kārtējā Latvijas un Gruzijas robežapsardzības iestāžu vadītāju tikšanās. Š.g. jūlija beigās Gruzijas delegācija darba vizītē apmeklēja Latvijas Valsts robežsardzi.

 

Informāciju sagatavoja: Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv


Atpakaļ