Jēkabpilī atsavina ievērojamu daudzumu nelegālā alkoholu

14.10.2010

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirkņa darbinieki, realizējot operatīvo informāciju, Jēkabpilī konstatējuši un izņēmuši lielā apjomā nelegālo alkoholu.


Šā gada 13.oktobrī, VP ZRP Jēkabpils iecirkņa darbinieki vienā no garāžu kooperatīviem Nameja ielā izņēma 660 litrus nelegālā alkohola, kurš bija pildīts 17 gab.divdesmit litru tilpuma plastmasas kannās, kuras tika izņemtas garāžā un 16 gab. divdesmit litru tilpuma plastmasas kannas pie garāžas esošās automašīnas „Dodge Grand Caravan”.

Aizdomās par nelegālā alkohola tirdzniecību aizturēts 1982.gadā dzimis vīrietis.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.2 panta 2.daļas

„Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturētās personas saistība citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ