Ainaram Pencim piešķirts Krievijas Draudzības ordenis

14.10.2010

13.oktobrī Maskavā saskaņā ar Medvedeva izdotu rīkojumu ar Krievijas Draudzības ordeni tika apbalvots Ainars Pencis. Augstais apbalvojums pašreizējam Latvijas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšniekam Pencim piešķirts par ieguldījumu postošo mežu un kūdras purvu ugunsgrēku likvidēšanā Krievijā š.g. vasarā.


Krievijas prezidents Medvedevs svinīgajā apbalvošanas ceremonijā pateicās Latvijas valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābējiem par sniegto palīdzību ugunsgrēku dzēšanā. A.Penci apbalvošanas ceremonijā pavadīja Latvijas vēstnieks KF Edgars Skuja.

Draudzības ordenis ir viens no augstākajiem apbalvojumiem, kurus piešķir Krievijas prezidents. Ar šiem ordeņiem ir apbalvoti tādi Latvijas pārstāvji kā Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, Daugavpils universitātes rektors Arvīds Barševskis, Rīgas Krievu teātra direktors Eduards Cehovals, bijusī Latvijas tenisiste Larisa Savčenko-Neilande, kā arī nu jau aizsaulē aizgājušais akadēmiķis Bruno Puriņš un aktrise Vija Artmane.

Kontaktiem:
Maija Bišofa
LR vēstniecības Krievijā 2.sekretāre
E-pasts: maija.bisofa@mfa.gov.lv
Tel.: +74952329760 (64)
Mob.tel.: +79851766602
Fakss: +74952329750


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ