gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Latvijas robežsardze dalās pieredzē ar Baltkrievijas kolēģiem

12.10.2010

No š.g. 12. – 14.oktobrim Latviju darba vizītē apmeklē Baltkrievijas Valsts robežapsardzības komitejas delegācija. Vizītes mērķis - iepazīties ar Latvijas Valsts robežsardzes imigrācijas kontroles organizēšanu, likumdošanas bāzi, kā arī imigrācijas struktūrvienību darbu.


Baltkrievijas Valsts robežapsardzības komitejas delegācijas sastāvā Latviju apmeklē: pulkvedis Vasilij Zorin – Iepriekšējās izmeklēšanas pārvaldes priekšnieks, apakšpulkvedis Igor Popkov – Polockas Robežsardzes vienības Izziņas nodaļas priekšnieks un apakšpulkvedis Aleksej Radostev – Starptautiskās sadarbības pārvaldes nodaļas vecākais virsnieks.

Baltkrievijas delegācija iepazīsies ar Rīgas lidostas robežkontroles punkta darbu, Rīgas pārvaldes dienestu darbu imigrācijas jomā, kā arī ar Valsts robežsardzes koledžu un Daugavpils pārvaldi. Viesiem tiks prezentēts darbs ar AFIS un EURODAC datubāzēm, likumdošanas bāzi, tiks sniegts ieskats imigrācijas kontroles pasākumu organizēšanā, norīkojumu un personāla plānošanā, readmisijas (izraidīšanas) pasākumu nodrošināšanā un praksi darbā ar patvēruma meklētājiem.

Š.g. 25.-27.augustā Latvijas Republikas Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars, atrodoties darba vizītē Baltkrievijā, tikās ar Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas priekšsēdētāju ģenerālmajoru Igoru Račkovski.

 

Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
 tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ