Par zādzību no naftas produktu cauruļvada Polocka-Ventspils, aizturētas četras personas

07.10.2010

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) informē, ka VP ZRP Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar SIA LatRosTrans drošības darbiniekiem, veicot operatīvos pasākumus, aizdomās par dīzeļdegvielas zādzību no naftas produktu cauruļvada Polocka-Ventspils Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā, aizturējuši četras personas, no kurām trīs personas apcietinātas un ir agrāk tiesātas. Policijas darbinieki izņēmuši arī  vairāk kā 16 tonnas  dīzeļdegvielas.


Šā gada septembra beigās tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas „Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Savukārt 187.panta 1.daļa paredz, ka „Par elektrotīkla, siltumtīkla, augsta spiediena maģistrālā gāzes, naftas vai naftas produktu vada vai to iekārtas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu”,  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizdomās turēto personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.


Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ