gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Drošības policija par darbu pirmsvēlēšanu laikā

28.09.2010

Drošības policijai saistībā ar 2.oktobrī notiekošajām 10.Saeimas vēlēšanām ir izstrādāts rīcības plāns, kas satur prevencijas pasākumus, to mērķis ir novērst iespējamos riskus, kas saistīti ar kavēšanu realizēt vēlēšanu tiesības, saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu, rezultātu viltošanu, vēlētāju informatīvās ietekmēšanas gadījumiem, kā arī mēģinājumiem traucēt mierīgu vēlēšanu norisi.


Patlaban Drošības policijā nav saņemti zvani un elektroniskā pasta vēstules no iedzīvotājiem, kas ziņotu par balsu pirkšanas gadījumiem gaidāmajās vēlēšanās. Taču Drošības policijā ir saņemta operatīva rakstura informācija par iespējamu balsu pirkšanu. Šī informācija tiks rūpīgi pārbaudīta.

Vēlēšanu laikā Drošības policija strādās pastiprinātā režīmā.

Personām, kuru rīcībā ir informācija par iespējamu balsu pirkšanu vai konstatētiem balsu pirkšanas gadījumiem, lūdzam vērsties tuvākajā policijas iecirknī, zvanot: 02 vai 112, kā arī Drošības policijā, zvanot: 67208964, vai sūtot e-pastu: dpdd@dp.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ