Rīgā aizturēti dzīvokļu zagļi

28.09.2010

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā, Valsts policijas Rīgas reģiona darbinieki aizdomās par zādzību no dzīvokļa aizturēja kādu vīrieti un sievieti. Vēlāk, veicot kratīšanu aizturēto personu dzīvesvietās, policijas darbinieki atrada daudz, iespējams, zagtu mantu.


Pagājušās nedēļas nogalē VP Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirkņa darbinieki veica izmeklēšanas darbības saistībā ar zādzībām no dzīvokļiem un, realizējot operatīvo informāciju, noskaidroja divas personas, kas varētu būt saistīti ar notikušajām zādzībām Teikas iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Turpinot darbu policijas darbinieki, uzreiz pēc zādzības izdarīšanas kādā dzīvoklī Tallinas ielā, abus zagļus  aizturēja ar visiem lietiskajiem pierādījumiem. Pie aizturētajiem tika atrastas somas ar zagtajām mantām.

Vēlāk policijas iecirknī noskaidrots, ka aizturētais vīrietis dzimis 1976. gadā un agrāk ir tiesāts jau septiņas reizes, savukārt aizturētā sieviete dzimusi 1983. gadā, arī agrāk jau tiesāta. Abu aizturēto dzīvesvietās tika veiktas kratīšanas. Vienā no dzīvokļiem policijas darbinieki atrada daudz, iespējams, zagtu mantu. Nākamajā dienā pēc aizturēšanas tiesa abiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Policijai ir aizdomas, ka abas aizturētās personas varētu būt nodarbojušās ar zādzībām no dzīvokļiem visā Rīgas teritorijā. Policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir kāda informācija par attēlos redzamo cilvēku pastrādātajiem noziegumiem, kā arī tos, kuri starp attēlos redzamajām mantām atpazīst savas, lūgums zvanīt pa tālruņa numuriem: 67030657, 67030630 vai 112.

 
Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ