Ceļu satiksmes negadījums Valmierā (papildināts)

28.09.2010

Policija jau informēja par ceļu satiksmes negadījumu, kas notika 25.septembrī 20:45 Valmierā K.Baumaņa un Beātes ielu krustojumā un kurā iesaistītas automašīnas BMW un VW PASSAT. Pēc policijā reģistrētās informācijas sadursme notikusi, kad a/m VW Passat vadītājs, 1946. gadā dzimis vīrietis, nav palaidis pa galveno ielu braucošo a/m BMW, ko vadījis 1968. gadā dzimis Alojas novada Brīvzemieku pagasta iedzīvotājs.


Sadursmē bojātas abas automašīnas, cietušo nav.

Paralēli policijas sniegtajai informācijai kāds aculiecinieks, kas policijā ar iesniegumu nav griezies, internetā ievietoja savu versiju par notikušo sadursmi, kas izsauca plašu rezonansi sabiedrībā.

Lai noskaidrotu patiesos notikušā apstākļus un lemtu par lietas materiāla nosūtīšanu auto tehniskās ekspertīzes veikšanai, policija lūdza atsaukties visus, kas var sniegt informāciju par notikušo ceļu satiksmes negadījumu un zvanīt uz norādīto telefona numuru:
26401970

Policija pateicas visiem plašsaziņas līdzekļiem, kas izplatīja ziņu ar aicinājumu atsaukties aculieciniekus un pateicas iedzīvotājiem, kas zvanīja vai sūtīja e- pasta vēstules un piekrita sniegt paskaidrojumus par notikušo sadursmi.

Vienlaikus jāizsaka nožēla par anonīmo interneta komentētāju „drosmi”, kas tā vietā, lai iesaistītos lietas patieso apstākļu noskaidrošanā aprobežojās ar dubļu liešanu gan uz policijas amatpersonu galvām, gan pilnīgi svešu cilvēku, viņu draugu un ģimenes locekļu nomelnošanu.

Policija turpina strādāt. Lai netraucētu lietas apstākļu pilnīgai noskaidrošanai līdz lēmuma pieņemšanai par minēto ceļu satiksmes negadījumu policija plašākus komentārus nesniegs.

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
28653999
dace.jukama@vidzeme.vp.gov.lv 

 

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ