16.09.2010

Šā gada 16.septembra agrā rītā Valsts robežsardzes amatpersonas sadarbojoties ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroju uz aizdomu pamata par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu Jēkabpilī uz ceļa apturēja kādas 1959.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu Suzuki Grand Vitara un veica vadītājas un 1963.gadā dzimušā pasažiera dokumentu pārbaudi un transportlīdzekļa apskati. Automašīnas apskates laikā bagāžas nodalījumā un uz automašīnas aizmugurējā sēdekļa tika konstatētas 59 800 cigaretes „Jin Ling” ar Krievijas Federācijas akcīzes markām.


Personas ar transportlīdzekli tika nogādātas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknī, kur par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un pārvietošanu tika uzsākts kriminālprocess. Savukārt, nopratināšanas rezultātā vīrieša dzīvesvietā Rēzeknē tika izņemtas vēl 10 000 cigaretes „Jin Ling”. 

Kopumā izņemto kontrabandas cigarešu aptuvenā vērtība 3500 latu.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ