Latviju apmeklē Centrālās Āzijas valstu robežkontroles iestāžu pārstāvji

13.09.2010

Šonedēļ, no 13.līdz 17.septembrim 28 robežkontroles iestāžu augstākā ranga amatpersonas no Centrālās Āzijas valstīm iepazīstas ar Latvijā izveidotu integrētās robežu pārvaldības modeli, kā arī labāko praksi sadarbības jautājumos starp iestādēm, kas iesaistītas robežu drošības nodrošināšanā un preču pārvietošanas kontrolē uz Latvijas valsts robežas.


Mācību vizītes dalībnieku skaitā ir amatpersonas no Kazahstānas, Kirgizstānas, Tadžikistānas, Turkmenistānas, Uzbekistānas, kā arī Apvienoto Nāciju Organizācijas Attīstības programmas un Starptautiskā Migrācijas politikas attīstības centra  pārstāvji.

Centrālās Āzijas valstu Robežkontroles iestāžu amatpersonas mācību vizītes ietvaros apmeklēs gan Valsts robežsardzes Galveno pārvaldi, gan arī teritoriālās pārvaldes, robežapsardzības nodaļas un robežkontroles punktus uz Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas robežas, Valsts robežsardzes koledžu, kā arī tiksies ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes un Pārtikas un veterinārā dienesta amatpersonām.

Mācību vizīte tiek organizēta Robežu pārvaldības Vidusāzijā programmas (BOMCA) ietvaros, kuru finansē Eiropas Komisija, savukārt īsteno Apvienoto Nāciju Organizācijas Attīstības programma un Starptautiskais Migrācijas politikas attīstības centrs.

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ