Tadžikistānas kolēģi apmeklē Latviju

31.08.2010

No šā gada 1. līdz 4. septembrim darba vizītē Valsts robežsardzi apmeklēs Tadžikistānas Republikas Nacionālās drošības valsts komitejas Robežapsardzības spēku pārstāvji.


Vizītes mērķis ir izveidot sadarbību starp Latvijas un Tadžikistānas robežapsardzības dienestiem robežu drošības jautājumos, kā arī nodibināt kontaktus starp Latvijas un Tadžikistānas galvaspilsētu lidostām.

Četru dienu darba vizītes laikā Tadžikistānas Robežapsardzības spēku pārstāvji apmeklēs Valsts robežsardzes Galveno pārvaldi, iepazīsies ar VRS Galvenās pārvaldes Ekspertīžu dienesta un Dienesta organizācijas pārvaldes Dežūrnodaļas darbu. Tadžikistānas Robežapsardzības spēku delegācijai tiks prezentēts lidostas „Rīga” robežkontroles punkts, kā arī Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Patvēruma meklētāju nodaļa. Viesi lidostā apmeklēs gan Šengenas un ne-Šengenas terminālus, iepazīsies ar robežkontroles punkta dienesta organizāciju, kā arī Valsts robežsardzes pieredzi vīzu izsniegšanas jautājumos.

Vizītes noslēgumā tiks apkopoti rezultāti un noteikti turpmākās sadarbības jautājumi.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes
Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un
sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore,
tālrunis 67075739, 28364592,
kristine.petersone@rs.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ