Jelgavā aizturētas vairākas personas par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotiskām vielām

19.08.2010

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot operatīvos pasākums, aizturējuši trīs personas aizdomās par noziedzīgiem nodarījumiem sakarā ar narkotiskajām vielām Jelgavā.


Pie vienas personas, kurš ir divas reizes tiesāts un ir narkotisko vielu lietotājs, aizturēšanas laikā atsavināja 5 MDMA tabletes un 1 gramu amfetamīna. Savukārt pie 1980.gadā dzimušā, kurš arī iepriekš tiesāts, atsavināja 10 gramus amfetamīna, bet pie 1976.gadā dzimušā vīrieša aizturēšanas laikā atsavināja vienu iepakojumu ar narkotiku saturošu vielu, kurš nosūtīts ekspertīzei.

Uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas „Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt , kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

VP ZRP šā gada 13.augustā jau iepriekš informēja arī par vairāku personu aizturēšanu saistībā ar narkotiskajām vielām.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, aizturēja vairākas personas, pie kurām atsavināja magones un šļirci ar narkotiku saturošu šķidrumu.

 Jelgavā, 1970.gadā dzimušajam vīrietim aizturēšanas laikā tika atsavināta šļirce ar narkotikas saturošu šķidrumu. Savukārt vēl divas personas – 1990.un 1981.gadā dzimušie aizturēti Jelgavā, pie kurām atsavināti 926 grami magoņu augu.

Savukārt 1986.gadā dzimušo, kurš brauca ar velosipēdu un veda 301 gramu magoņu augu, aizturēja Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā. Persona bija lietojusi narkotiskās vielas. Reida laikā tika aizturētas piecas personas par narkotisko vielu lietošanu.
Uzsākti kriminālprocesi.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ