Latvijas glābēji atgriežas uz Krievijas Federācijas

18.08.2010

Latvijas glābēji, kuri 10.augustā devās uz Krievijas Federāciju palīdzēt dzēst meža ugunsgrēkus, rīt atgriezīsies Rīgā. Plānots, ka svinīgā sagaidīšana un preses konference notiks 19.augustā plkst. 10:00, Maskavas ielā 5. Paredzēts, ka glābējus sagaidīs Iekšlietu ministre Linda Mūrniece, Krievijas Federācijas vēstniecības Latvijā ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks Ainars Pencis.


No pirmās ierašanās dienas Krievijas Federācijā, Latvijas glābēji strādāja Maskavas apgabala Bikovo, Rakhmanovo un Elektrogorskas pilsētu  apkārtnē,  likvidējot ugunsgrēkus vairāku desmitu hektāru platībā.

Glābēji Krievijā darbu pabeidza 17.augusta vēlā vakarā. Pirms došanās mājās viņiem bija tikšanās ar Krievijas Ārkārtējo situāciju ministrijas, Maskavas apgabala Galvenās pārvaldes priekšnieku ģenerālleitnantu Igoru Sekirinu. Latvijas glābējiem tika izteikta pateicība par sniegto atbalstu un paveikto darbu.  Un pasniegtas Krievijas Ārkārtējo situāciju ministrijas medaļas ”Sadarbība glābšanas vārdā” un  Maskavas apgabala gubernatora Borisa Gromova apbalvojums „Goda zīme”.

 

Sagatavoja:
Inga Vetere,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tel.26183300


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ