Kontrabandas preces pārvadā ar reisa autobusiem

17.08.2010

Valsts robežsardzes amatpersonas, pārbaudot viņu rīcībā esošo informāciju, šonakt uz aizdomu pamata par preču nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, Terehovas robežkontroles punktā apturēja divus reisa autobusu „Neoplan” no Maskavas un veica tajos padziļinātu pārbaudi.


Vienā autobusā padziļinātas pārbaudes rezultātā tehnoloģiskajos nodalījumos robežsargi atklāja 34 000 kontrabandas cigaretes, savukārt otrā autobusā virtuves nodalījumā ierīkotā slēpnī konstatēja 4 800 cigaretes un 200 kontrafakta CD diskus ar mp3 ierakstiem. Cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes markām un CD diskus autobusu vadītāji, 1961.gadā un 1968.gadā dzimušie Latvijas pilsoņi mēģināja ievest Latvijā, noslēpjot no robežkontroles. Izņemtās preces aptuvenā vērtība 1 600 lati.

Uzsākta administratīvo pārkāpumu lietvedība, lietu materiāli nosūtīti pēc piekritības Valsts ieņēmumu dienesta Latgales reģionālai iestādei.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes
Administratīvās pārvaldes Koordinācijas
un sabiedrisko attiecību nodaļas
galvenā inspektore,
tālrunis 67075739, 28364592,
kristine.petersone@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ