Latvijas komanda no 1. pasaules čempionāta ugunsdzēsības sportā jauniešiem atgriežas ar balvām

16.08.2010

Latvijas jauniešu izlase ugunsdzēsības sportā ar balvām ir atgriezusies no 1. pasaules čempionāta ugunsdzēsības sportā jauniešiem, kas notika Kazaņā (Krievijā). Sacensībās piedalījās jaunieši no 10 valstīm- Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Igaunijas, Dienvidkorejas, Tatarstānas, Azerbaidžānas, Turcijas.


Kopvērtējumā čempionātā Latvijas jauniešu komanda ieguva 4.vietu. Pirmo vietu ieguva Krievijas komanda, otro un trešo vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja Baltkrievijas un Ukrainas jauniešu komandas, bet Latvijas izlase atpalika tikai par vienu punktu. Savukārt atsevišķās disciplīnās rezultāti bija pat labāki – izvēršanās no motorsūkņa, tika izcīnīta 2.vieta, bet ugunsdzēsības stafetē – 3.vieta. Individuāli vislabākos rezultātus uzrādīja Alvis Čakurs no Naukšēniem, kurš jaunākajā vecuma grupā, uzkāpšanā ar āķkāpnēm mācību tornī, ieguva 3.vietu. 

Latvijas jauniešu izlasē ugunsdzēsības sportā bija 14 – 18 gadus veci jaunieši no Rīgas, Naukšēniem, Kalnciema un Alsungas. Īpaši jāatzīmē komandas treneru Aleksandra Kļitončika un Vikentija Rozgaļa ieguldījums, kuri  sagatavoja Latvijas jauniešu izlasi līdz tādam līmenim, lai godam nostartētu sacensībās un varētu konkurēt ar valstīm, kur ugunsdzēsības sports ir plaši popularizēts un attīstīts.


Sagatavoja:
Inga Vetere,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tel.26183300


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

2 komentāri

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ