Tukumā par automašīnas zādzību aizturēts vīrietis

10.08.2010

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas (KrPN) darbinieki šā gada 10.augustā saņēma informāciju, ka ap pulksten 3.00 naktī no mājas pagalma Tukumā, Aviācijas ielā nozagta automašīna „BMW 525”, cietusī persona arī informējusi, ka nozagto automašīnu pamanījusi 300 metrus attālumā no mājas un pie tās redzama kāda persona, kura savukārt ieraugot cietušo personu, metās bēgt.


VP Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki sadarbībā ar Tukuma pašvaldības policiju, nekavējoši uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus un aizturēja noziedzīgo personu. Aizturētais ir 1982.gadā dzimis vīrietis, Tukuma novada iedzīvotājs, divas reizes tiesāts par zādzībām.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panata 1.daļas
„Par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzība)”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrota aizdomās turētās personas saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

VP ZRP Tukuma iecirknis izsaka pateicību iedzīvotājam, kas savlaicīgi ziņoja par noziedzīgo nodarījumu.

Izsaka pateicību arī iedzīvotājiem, kuri snieguši noderīgu informāciju noziedzīgo nodarījumu atklāšanā un novēršanā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ