Gruzijas Robežpolicijas priekšnieka darba vizīte Latvijā

29.07.2010

No š.g. 27.-29.jūlijam Latvijas republiku pirmajā darba vizītē apmeklē Gruzijas Iekšlietu ministra vietnieks Gruzijas Robežpolicijas priekšnieks Zaza Gogova ar delegāciju.


Gruzijas delegācijas sastāvā Latvijas robežsardzi apmeklē Vakhtang Datunashvili – Sauszemes robežas aizsardzības departamenta Robežas aizsardzības un kontroles biroja vadītājs un Giorgi Zaalishvili – Operatīvās izmeklēšanas Galvenā biroja Austrumu reģiona I biroja vadītājs. Latvijas delegācijas vadītājs ir robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars.

Dienas kārtībā iekļauti sekojoši jautājumi: nelegālās migrācijas tendences, sakaru virsnieku darbība Gruzijā, Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Gruzijas Republikas Iekšlietu ministrijas Gruzijas Robežpolicijas sadarbības attīstības perspektīvas, dalība starptautiskos projektos - Integrētās robežu vadības sistēmas atbalstam Dienvidu Kaukāzā (SCIBM, Eiropas Savienības Austrumu partnerības projekta programma (Eastern Partnership), Eiropas Savienības mobilitātes partnerība ar Gruziju (Mobility Partnership), trīspusējā sadarbība Latvija – Gruzija – Frontex.

Noslēgumā tiks parakstīts protokols par tikšanās rezultātiem.

Š.g. 27. un 28. jūlijā delegācijas apmeklēja Valsts robežsardzes koledžu, Ludzas un Aviācijas pārvaldi, kur iepazinās ar šo struktūru darbu, savukārt, š.g. 29.jūlijā ir paredzēta delegāciju tikšanās Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē, kur piedalīsies arī Gruzijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā V.E.Konstantin Korkelia.

29.jūlijā paredzēta arī iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces tikšanās ar Gruzijas amatpersonām, lai pārrunātu abu valstu dienestu savstarpējo sadarbību.

Vizīte notiek saskaņā ar 2009.gada 8.decembra Vienošanos starp Latvijas Republikas Iekšlietu ministriju un Gruzijas Iekšlietu ministriju par robežu sadarbību.

 

Informāciju sagatavoja:
Jevgēnija Pozņaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko  attiecību nodaļas galvenā inspektore,
 tālrunis 67075617,26328069,  e-pasts: jevgenija.poznaka@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ