gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Valsts robežsardze atskaitās par 2010. gada I pusgada darbības rezultātiem

22.07.2010

Šodien, 2010. gada 22. jūlijā Valsts robežsardzes (VRS) Galvenajā pārvaldē notika 2010. gada I pusgada darbības atskaites preses konference.


VRS priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars informēja klātesošos par VRS 2009.gada I pusgada darbības rezultātiem, atzīmējot, ka ierobežoto finanšu līdzekļu apstākļos, VRS pirmajā pusgadā plānotos uzdevumus ir veikusi kvalitatīvi un pilnā apmērā. Tāpat Valsts robežsardzes priekšnieks informēja par VRS struktūras un amatu sarakstu optimizāciju, par robežsardzes budžetu un izdevumiem, par VRS personāla skaitu un izmaiņām tajā. Konferences laikā tika atspoguļoti robežkontroles un imigrācijas kontroles rezultāti, īpašu uzmanību vēršot uz patvēruma pieprasīšanas statistiku, rezultātiem viltotu ceļošanas dokumentu atklāšanā, nelikumīgu preču pārvietošanas pāri valsts robežai gadījumu atklāšanā, kā arī Valsts robežsardzes amatpersonu dalību FRONTEX kopējās operācijās.

Preses konferences laikā tika apbalvoti Valsts robežsardzes personāls par robežsardzei noteikto pamatuzdevumu veiksmīgu izpildi NATO Parlamentārās asamblejas 2010.gada pavasara sesijas norises laikā Rīgā, sekmīgi realizējot robežkontroles atjaunošanas pasākumus uz iekšējām robežām, kā arī par robežsardzes 2010.gada I pusgada uzdevumu kvalitatīvu izpildi.

 

Informāciju sagatavoja: Zane Šukšina
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes
Administratīvās pārvaldes
Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā inspektore,
tālrunis 67075740, e-pasts: zane.suksina@rs.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ