VUGD Vidzemes brigādes Valkas daļas Strenču postenim - 100

13.07.2010

Šogad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes brigādes Valkas daļas Strenču postenis atzīmē savas pastāvēšanas 100 gadu jubileju. Kaut gan oficiāli postenis ir atklāts septembrī, taču sestdien, 10. jūlijā, šeit notika draudzības sacensības starp posteņiem, kuru Strenču posteņa ugunsdzēsēji uzskata kā sava posteņa gadadienas svinības. Tādēļ sacensību dalībnieki varēja apskatīt foto izstādi, kur bija redzamas fotogrāfijas no posteņa atklāšanas līdz pat mūsdienām.


Draudzības sacensībās starp posteņiem piedalījās komandas no Strenču, Smiltenes, Jaunpiebalgas, Apes un Igaunijas pilsētas Monise posteņiem. Komandas sacentās gan ugunsdzēsības sportā – izvēršanās no motorsūkņa, gan arī jautrības stafetē un zābaku tālmešanā. Veiksmīgākā bija Strenču komanda, kuriem sekoja Jaupiebalgas un Smiltenes posteņu komandas. Taču šajās sacensībās galvenā nav uzvara, bet gan kopīgi satikties, uzzināt, kas kurā postenī jauns, kopīgi atpūsties.

Pirmo reizi šādas draudzības sacensības starp posteņiem organizēja Jaunpiebalgas un Smiltenes posteņi, pieaicinot Strenču posteni. Tagad Latvijas ugunsdzēsējiem klāt jau ir piepulcējušies arī kolēģi no Igaunijas. Aizvadītajā gadā sacensības notika Smiltenē, bet nākamgad sacensību organizētājs būs VUGD Apes postenis.

Sagatavoja:
Inga Vetere,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tel.26183300


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ