Iekšlietu ministre atklās jauno PMLP nodaļu Liepājā

09.07.2010

Klātesot iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšniekam Vilnim Jēkabsonam, pirmdien, 12.jūlijā, tiks atklāta jaunā PMLP Liepājas nodaļas klientu apkalpošanas zāle Graudu ielā 45.


Jaunās telpas ir piemērotas Pārvaldes darba vajadzībām, tās ir pietiekami plašas gan klientu apkalpošanai, gan arhīva izvietošanai, gan arī naturalizācijas pārbaudījumu zāles iekārtošanai, kas līdz šim nebija iespējams. Tāpat nozīmīgi, ka klientu apkalpošanas zālē turpmāk ļoti ērti varēs iekļūt arī invalīdi ratiņkrēslos vai māmiņas ar bērnu ratiņiem, kam līdz šim šādas iespējas bija visnotaļ ierobežotas.

"Šajos vasaras mēnešos PMLP Liepājas nodaļā ik dienu tiek apkalpots vairāk nekā divsimt liepājnieku, kas viennozīmīgi padara šo nodaļu par vienu no lielākajām un noslogotākajām PMLP teritoriālajām nodaļām ārpus Rīgas. Tas ir milzīgs izaicinājums arī darbiniekiem, tāpēc ceru, ka šīs jaunās un gaišās telpas, ērtā elektroniskā rindu sistēma un modernizētais arhīvs būs būtisks atbalsts ikdienas darbā un to novērtēs arī liepājnieki,” pauda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Tā kā Liepāja ir viena no pilsētām, kur notiek naturalizācijas pārbaudījumi Latvijas pilsonības pretendentiem, nodaļas apskates laikā ministre iecerējusi arī pārliecināties, kā Liepājā tiek nodrošināts naturalizācijas process un kādas drošības prasības tiek ievērotas pārbaudījumu organizēšanā.

Jau vēstīts, ka kopš 1.marta Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir pārņēmusi arī likvidētās Naturalizācijas pārvaldes funkcijas, PMLP struktūrvienības Liepājā līdz šim bija izvietotas divās ēkās – klientu apkalpošanas zāle atradās Graudu ielā 23, savukārt eksāmenus Latvijas pilsonības iegūšanai naturalizācijas kārtībā pretendentiem bija jādodas kārtot uz eksaminācijas zāli Bāriņu ielā 15.

Žurnālistu ievērībai: ielūdzam Jūs pievienoties nodaļas atklāšanas pasākumā un iepazīties ar to, kā tiek organizēts darbs vienā no noslogotākajām PMLP teritoriālajām nodaļām. Nodaļas svinīgā atklāšana notiks pirmdien, 12.jūlijā, pulksten 13.00, Liepājā, Graudu ielā 45.


Andrejs Rjabcevs
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
priekšnieka palīgs preses un sabiedriskajos jautājumos
Tālr.67219185, mob.26458928
andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ