ASV vēstniece apmeklēs Limbažu Ugunsdzēsības un glābšanas staciju

06.07.2010

Ceturtdien, 8. jūlijā ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere piedalīsies remontdarbu uzsākšanas ceremonijā Limbažu Ugunsdzēsības un glābšanas stacijā. Remontdarbu plānotās izmaksas ir 109 tūkstoši ASV dolāri un šos līdzekļus piešķīrusi ASV Bruņoto spēku virspavēlniecības Eiropā civili militāro operāciju programma. Projekts būs viens no desmit Ugunsdzēsības un glābšanas staciju atjaunošanas projektiem, kas tiks īstenoti vairākās Latvijas vietās. Kopējais finansējums remontdarbiem visās desmit Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta stacijās būs apmēram 1,9 miljoni ASV dolāru.


Remontdarbus, ko veiks Latvijas apakšuzņēmēji, uzraudzīs igauņu uzņēmums SIA “Kroger & Partnerid”. Šis uzņēmums uzraudzīs remontdarbus arī Madonā. Pārējie astoņi projekti Aizkrauklē, Gulbenē, Strenčos, Ventspilī, Līvānos, Liepājā, Valkā un Ķeipenē tiks īstenoti vēlāk.

Remontdarbu uzsākšanas ceremonijas laikā kontradmirālis Brauns no ASV Bruņoto spēku virspavēlniecība Eiropā pasniegs desmit niršanas tērpus Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta paspārnē strādājošajai Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžai. Šie tērpi tiks izmantoti ugunsdzēsības un glābšanas personāla apmācībai glābšanas operācijām uz ūdens. Dāvinājuma vērtība ir 10 tūkstoši ASV dolāru.

MEDIJU IEVĒRĪBAI:
Aicinām medijus piedalīties remontdarbu uzsākšanas ceremonijā ceturtdien, 8. jūlijā 11:00 – 11:50 Limbažu Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Cēsu ielā 32, Limbažos. Lūdzam pieteikt dalību pasākumā sazinoties ar ASV vēstniecības Preses un mediju asistenti Kristīni Sprici  līdz 7. jūlija 16:00.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ