Baltijas migrācijas dienestu eksperti spriedīs par aktuālākajām tendencēm

29.06.2010

Lai apspriestu jaunākās migrācijas tendences Baltijas valstīs un ieviestās izmaiņas nacionālajā likumdošanā, šodien, 29.jūnijā, un rīt Rīgā tiekas visu trīs Baltijas valstu migrācijas dienestu atbildīgie speciālisti.

Baltijas ministru padomes Migrācijas apakškomitejas sanāksmē īpaša uzmanība būs veltīta arī katras valsts nacionālās likumdošanas izmaiņām attiecībā uz ārzemnieku iebraukšanas kārtību un uzturēšanās atļauju izsniegšanas prasībām. Īpaši aktuāls šis jautājums ir Latvijas pusei, jo no 1.jūlija tiek ieviesta virkne dažādu izmaiņu imigrācijas kārtībā, ar kurām tiks iepazīstināti arī kaimiņvalstu atbildīgo dienestu pārstāvji.

Migrācijas ekspertu sanāksmē tiks apspriesta arī Baltijas valstu migrācijas dienestu pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma piesaistē, lai uzlabotu darbinieku apmācību, informācijas sistēmu darbību un citus ar migrācijas jomu saistītus aspektus.

Baltijas Ministru padome ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību sadarbības institūcija, kas izveidota 1994. gada 13. jūnijā. Padomes uzdevums ir nodrošināt sadarbības nepārtrauktību valstu izpildvaras līmenī un tās ietvaros šobrīd darbojas piecas Vecāko amatpersonu komitejas: aizsardzības, enerģētikas, iekšlietu, transporta un sakaru, kā arī vides komiteja.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ