" />

Tiek uzsākta jauna kampaņa "Izguli reibumu!"

10.06.2010

"Aizvadīti desmit gadi kopš "asiņainajiem Jāņiem", kad Līgo svētku brīvdienu laikā Latvijā bojā gāja 26 cilvēki. Kopš tā brīža ik gadu esam organizējuši satiksmes drošības kampaņas pret braukšanu reibumā, un desmitgadi noslēdzot, jāsecina, ka rezultāti ir pozitīvi - bojā gājušo skaits ir samazinājies. Taču vēl daudz darba priekšā, jo katra cilvēka dzīvības vērts ir iesākto darbu turpināt," saka Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) direktors Andris Lukstiņš.


Ja 2000. gadā ceļu satiksmes negadījumos, kuros vismaz viens vadītājs bijis reibumā, gāja bojā 125 cilvēki, tad 2009. gadā šādos negadījumos dzīvību zaudējuši 36 cilvēki.

Turpinot iesāktās tradīcijas, CSDD sadarbībā ar Satiksmes ministriju, Iekšlietu ministriju un Valsts policiju uzsāk ceļu satiksmes drošības kampaņu "Izguli reibumu!". Kampaņas atklāšanas preses konference notiks piektdien, 11.jūnijā, plkst.11:00 Baumaņa skvērā, Rīgā (pretī Tieslietu ministrijai).

Preses konferencē piedalās:

• Satiksmes ministrijas Valsts sekretārs Anrijs Matīss
• CSDD direktors Andris Lukstiņš
• Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš
• Ārste Astrīda Stirna
• Aktieris Lauris Dzelzītis
• Radio DJ Egons Reiters

Preses konferences laikā un pēc tās ikviens varēs apliecināt ar parakstu īpašu solījumu par to, ka konkrētā persona apņemas nebraukt reibumā, kā arī neļaut to darīt citiem.

Satiksmes drošības kampaņa "Izguli reibumu!" tiek līdzfinansēta no OCTA līdzekļiem. Kampaņu atbalsta AAS "ERGO Latvija", uzziņu dienests "1188" un SIA "Latvija Statoil".

 

Papildu informācija:

Alise Kleinberga
VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija"
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel. 67025730


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ