Policijas virsnieki no Eiropas apmainās ar policijas pieredzi darbā ar sabiedrību

26.05.2010

No 24.līdz 28.maijam Valsts policija, Iekšlietu ministrijas administratīvajā kompleksā, rīko Eiropas Policijas akadēmijas (angliskais saīsinājums CEPOL) apmācību kursu “Uz sabiedrību vērsts policijas darbs”. Vairāku dienu garumā ar priekšlasījumiem un praktiskām mācībām apmācību kursā uzstājas vieslektori no Latvijas, Zviedrijas, Īrijas, Somijas, Beļģijas un Lielbritānijas.


„Šī kursa tematika ir būtiska ikvienai valstij, jo tikai sadarbība ar sabiedrību, plašs sabiedrības atbalsts un iesaiste garantē sekmīgu policijas darbu. Latvijas valsts policijai ir svarīgi ir apzināt citviet izmantotās darba formas, dalīties pieredzē un pilnveidot savu darbu”, saka kursa vadītāja Ilze Bērziņa - Ruķere.

Apmācību kursā piedalās 30 augsta līmeņa policijas darba profesionāļi no 18 Eiropas Savienības valstīm un Turcijas. Galvenie izskatāmie temati saistīti ar  Eiropas projektu policijas un sadarbības jomā gaitas un sasniegto rezultātu izzināšanu, sabiedrības un policijas partnerību, pilsētvides izmaiņām, kas samazinātu noziedzīgu nodarījumu skaitu un jautājumi, kā izmērīt un novērtēt policijas darbu sadarbojoties ar sabiedrību.

Latvijā šādai tematikai veltīts CEPOL kurss notiks trešo reizi, iepriekšējie semināri notikuši 2007. un 2009.gados.

 

Ingūna Trule
CEPOL apmācību koordinators Latvijā
Mob. 29433266

kursa vadītāja
Ilze Bērziņa – Ruķere
Mob. 26442241


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ