Ziņos par paveikto repatriantu integrācijā

20.05.2010

Piektdien, 21. maijā, notiks Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) īstenotā Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projekta “Atbalsts repatriantiem – trešo valstu valstspiederīgajiem” noslēguma pasākums, kurā klātesošie tiks iepazīstināti ar projekta ietvaros veiktajiem repatriantu integrāciju veicinošiem un praktisko un sociālo palīdzību sniedzošiem pasākumiem.


Noslēguma pasākumu atklās PMLP priekšnieka vietniece Maira Roze, taču pasākumā piedalīsies arī citu valsts institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kas savā ikdienas darbā saskaras ar integrācijas veicināšanas jautājumu risināšanu, – biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts”, „Dialogi.lv” un „Patvērums „Drošā māja”, „Izglītības un inovāciju attīstības centrs” un „Risinājumu darbnīca”.

Projekta “Atbalsts repatriantiem – trešo valstu valstspiederīgajiem” mērķis bija sekmēt repatriantu – trešo valstu valstspiederīgo, kuri nesen ieradušies Latvijā, integrāciju sabiedrībā un profesionālajā dzīvē. Viens no būtiskākajiem Projekta veiktajiem atbalsta pasākumiem bija materiālās un psiholoģiskās palīdzības sniegšana repatriantiem, savukārt par aizraujošāko notikumu repatriantu ģimenēm kļuva Projektā organizētā vasaras integrācijas nometne „Izkrāso Latviju!”, kurā piedalījās vairāk nekā divdesmit bērni un jaunieši, kas apceļoja un iepazina skaistākās vietas Latvijā.

Projekta īstenošana tika uzsākta 2009. gada 1.jūlijā un tiks noslēgta 2010.gada 30.jūnijā.

Informācija žurnālistiem: pasākumu aicināti apmeklēt arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Interesenti tiek aicināti iepriekš pieteikties pie Projekta asistentes Brigitas Vaivodes, tālr.67219429, brigita.vaivode@pmlp.gov.lv

Papildus informācija par projektu:
Kaspars Staņa
Projekta vadītājs
Tālr.67829747, kaspars.stana@pmlp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ