Latvijas glābēji piedalīsies plūdu seku likvidēšanā Polijā

19.05.2010

Eiropas Savienības novērošanas un informēšanas centrs griezies pie tikko izveidotās starptautiskās plūdu seku likvidēšanas vienības „BaltFloodCombat” ar lūgumu sniegt palīdzību Polijai plūdu seku likvidēšanā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji glābēji rīt, 20.maijā, plkst. 09:00 no Rīgas reģiona pārvaldes 8.daļas, Krustpils ielā 10, dosies uz Poliju, lai veiktu glābšanas darbus plūdu seku likvidēšanā.


Daugavpils novadā no 24.-28.maijam bija plānotas praktiskās mācības starptautiskam Augstas veiktspējas sūknēšanas modulim plūdu seku likvidēšanai projekta „BaltFloodCombat” ietvaros. Tajā būtu jāpiedalās glābšanas dienestu pārstāvjiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Taču reālā situācija ieviesa savas korekcijas un „BaltFloodCombat” starptautiskajai vienībai 19 cilvēku sastāvā, kurā ietilpst pieci glābēji no Latvijas, nāksies strādāt un pierādīt sevi reālā situācijā.

Latvijas glābēji Lietuvā (Mariopolē) apvienosies kopā ar kolēģiem no Lietuvas un Igaunijas, izveidojot kopīgu vienību un dosies uz Poliju, kur saņems konkrētus uzdevumus.

 

Sagatavoja:
Inga Vetere
Preses un sabiedrisko attiecību
nodaļas priekšniece
Tel. 26183300


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ