Policija aicina iedzīvotājus sargāt savus mājokļus

19.05.2010

Tā kā siltā laika periodā palielinās zādzību skaits, kas saistītas ar iekļūšanu dzīvokļos vai privātmājās pa neaizvērtu logu vai balkona durvīm, policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un parūpēties par sava mājokļa drošību.


Šajās siltajās dienās Rīgas reģiona policijā reģistrēti vairāki zādzību gadījumi, kas saistīti ar brīvu iekļūšanu privātmājā vai dzīvoklī. Piemēram, vakar reģistrēta zādzība, kurā zaglis iekļuva pirmā stāva dzīvoklī, saimniekiem esot mājās, un paņēma portatīvo datoru, kas atradās uz galda netālu no loga. Savukārt Baložos vakar zaglis netraucēti iekļuva pa atvērtu otrā stāva logu un no kādas privātmājas nozaga zeltlietas un portatīvo datoru. Zaglis mājā iekļuva, izmantojot redeļu kāpnes, kuras nozaga no blakus esošās privātmājas. Arī šīs zādzības laikā privātmājas saimnieki bija mājās.

Arī aizvakar bija viens šāds gadījums. Jūrmalā zaglis mājā iekļuva pa neaizvērtām balkona durvīm. Dzīvoklis bija aprīkots ar signalizāciju, bet apsardzes darbinieki, ierodoties notikuma vietā, nekonstatēja ielaušanās pēdas, tādēļ aizbrauca. Vēlāk zaglis netraucēti no dzīvokļa iznesa vērtīgākās mantas.

Tādēļ policija aicina iedzīvotājus neatstāt atvērtus logus vai durvis bez uzraudzības un rūpēties par savu mājokļu drošību, lai zagļi nevarētu iekļūt mājokļos.


Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ